بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

سایر

رئیس کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی البرز مطرح کرد فرصت فروش بی‌واسطه در بازارچه محصولات مشاغل خانگی کرج

رئیس کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی البرز در مراسم افتتاح بازارچه برکت(عرضه محصولات خرد و خانگی) در کرج گفت: راه‌اندازی این بازارچه‌ها فرصت مناسب را در اختیار تولیدکنندگان حوزه مشاغل خانگی قرار می‌دهد تا در قالب ارتباط بدون واسطه با شهروندان محصولات خود را به فروش برسانند.

طرح مسکن نخبگان برای استان البرز کلید می‌خورد

نهمین نشست ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان استان البرز با حضور دکتر اسداللهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز و جمعی از مدیران و نمایندگان دستگاه‌ها و مجموعه‌های علمی و اجرایی و فعالان اقتصادی در مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی  برگزار شد.

هنرمندان صنایع دستی و گردشگری البرز مورد حمایت قرار می گیرند

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با حضور در نشست تخصصی بررسی روند تسهیل حمایت از صنایع گردشگری و هنرمندان صنایع دستی استان البرز بر تداوم حمایت در قالب ارائه تسهیلات ارزان قیمت و قرض الحسنه خبر داد.

واکنش تند کیهان به هدیه کتری و قوری شورای شهر کرج به ورزشکار مدال‌آور زن: به شغلتان بجسبید

مدعی هستید که ورزشکار هم به کتری و قوری نیاز دارد؛ بله، حتماً نیاز دارد، اما همه خوب می‌دانیم که نیاز شما به انداختن عکس یادگاری کنار ورزشکاران مدال‌آور برای جمع‌کردن رأی بیشتر از نیاز یک خانواده به قوری و کتری است.

حمایت جدی پارک علم و فناوری البرز از واحدهای نوپای تولیدی و تحقیق و توسعه صنعتی تولیدی هم راستا با شعار سال

پارک علم و فناوری استان البرز در راستای نامگذاری شعار سال ۱۴۰۲ تحت عنوان رشد تولید و مهار تورم، برنامه های خود را بر این مبنا مدون کرده است که اولین اولویت بخشی به این موضوع ، ایجاد زیرساخت های مناسب پارک در سطح استان، به خصوص در نزدیکی شهرک های صنعتی است.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر