بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

سایر

ایجاد مراکز سیار برای توانمندسازی و مهارت آموزی ساکنان سواحل مکران

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: آموزش فنی و حرفه‌ای برای شهرها و روستاهای پراکنده در سواحل مکران در حال طراحی و ایجاد مراکز سیار برای توانمندسازی و مهارت آموزی این قشر از جامعه در دستور کار است.

صندوق های خرد محلی زمینه ساز اشتغال بانوان روستایی در بلوچستان

مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 24 صندوق خرد محلی در روستاهای جنوب استان راه اندازی شده است تا شرایط اشتغال خانگی و پایدار به خصوص برای بانوان خانه دار بلوچ فراهم شود.

جویندگان کار سیستان و بلوچستان به اتحادیه تعاونی‌های مسکن استان مراجعه کنند

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از افراد جویای کار دعوت کرد که جهت اشتغال در تمام بخش‌های صنعت ساختمان در طرح نهضت ملی مسکن به اتحادیه تعاونی های مسکن استان مراجعه کنند.

۹۵ واحد تولیدی سیستان و بلوچستان احیا شد

مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۹۵ واحد تولیدی راکد این استان سال گذشته احیا و به چرخه تولید و فعالیت بازگشتند.

اشتغال‌آفرینی بانوی راهبر زاهدانی با ترکیبی از علم و هنر

فریبا نارویی، راهبر شغلی کمیته امداد سیستان و بلوچستان است که با استفاده از هنر رزین‌کاری که ترکیبی از علم و هنر است، توانسته علاوه بر رسیدن به درآمد پایدار، برای ده‌ها بانوی مددجوی زاهدانی ایجاد اشتغال کند.

صدور، تمدید و ارتقای 1100 فقره پروانه اشتغال به کار مهندسی در سیستان و بلوچستان

رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت:1100فقره پروانه اشتغال به کار مهندسی، کاردانی و معمار تجربی در سالجاری با هدف اعتبار بخشی به جامعه مهندسی و رونق تولید مسکن در محدوده شهرهای تحت پوشش این اداره کل صادر و تمدید شد.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر