بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

اجتماعی و فرهنگی

خراسان رضوی در پایش‌های زیست محیطی کشور دوم شد

خراسان رضوی در پایش‌های زیست محیطی کشور دوم شد

مشهد-ایرنا- مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: این استان با انجام هفت هزار و ۸۰۰ نوبت پایش زیست محیطی، رتبه دوم کشور را پس از استان تهران در این زمینه کسب کرده است.
سناریوهای حضور گردشگران خارجی غیرمسلمان در افق ۱۴۰۴ در مشهد

سناریوهای حضور گردشگران خارجی غیرمسلمان در افق ۱۴۰۴ در مشهد

پژوهشگران جهاددانشگاهی خراسان رضوی در پژوهشی با عنوان سناریوهای حضور گردشگران خارجی غیرمسلمان در افق ۱۴۰۴ در مشهد به طرح سناریوهای گردشگری شهر مشهد در دو روند خوشبینانه و بدبینانه با تاکید بر آینده حضور گردشگران خارجی غیرمسلمان پرداختند.
ایرنا- خراسان رضوی/ بنای تاریخی اداره «نوغان‌داری» تربت‌حیدریه ثبت ملی شد

ایرنا- خراسان رضوی/ بنای تاریخی اداره «نوغان‌داری» تربت‌حیدریه ثبت ملی شد

تربت‌حیدریه- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان تربت‌حیدریه گفت: ساختمان تاریخی اداره «نوغان‌داری» این شهرستان به شماره ۳۳۹۶۴ در فهرست آثار ملی ایران قرار گرفت.
هشدار به متقاضیان نهضت ملی مسکن خراسان رضوی: 
اگر نسازید زمین را پس می‌گیریم

هشدار به متقاضیان نهضت ملی مسکن خراسان رضوی: اگر نسازید زمین را پس می‌گیریم

مشهد-ایرنا- مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی به افرادی که زمین‌های طرح نهضت ملی مسکن را دریافت کرده اند، هشدار داد در صورتی که ظرف سه یا ۶ ماه اقدام به ساخت واحد زمین خود نکنند و آن را به فرد دیگری بفروشند، زمینهای واگذار شده از آنان بازپس گرفته می شود.
معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی؛
شرایط ساختمانی و کسب مجوز پروژه‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در ایران را تشریح کرد

معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی؛ شرایط ساختمانی و کسب مجوز پروژه‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در ایران را تشریح کرد

ایسنا-خراسان رضوی/ معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی گفت: پروژه‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در ایران از نظر ساختمانی و مجوزهای مربوطه باید شامل انواعی مانند ایجادی- احداثی، تبدیلی، توسعه‌ای و بهسازی باشد.
رئیس جامعه حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی خراسان رضوی:
واحدهای غیرمجاز مهمترین عامل کاهش ظرفیت اشغال اقامتگاه‌های بوم‌گردی در نوروز

رئیس جامعه حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی خراسان رضوی: واحدهای غیرمجاز مهمترین عامل کاهش ظرفیت اشغال اقامتگاه‌های بوم‌گردی در نوروز

ایسنا/خراسان رضوی رئیس جامعه حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی خراسان رضوی گفت: مهمترین عامل این کاهش ظرفیت در اقامتگاه‌های بوم‌گردی واحدهای غیرمجاز است که متاسفانه به صورت قارچ‌گونه در استان شکل گرفتند و هیچگونه برخوردی هم با صاحبان این واحدها صورت نمی‌گیرد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:
موجودی آب سد دوستی ۵ درصد است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی: موجودی آب سد دوستی ۵ درصد است

ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: موجودی آب چهار سد دوستی، کارده، طرق و ارداک که تامین‌کننده بخشی از آب شرب مشهد بوده‌اند تا روزهای پایانی اسفند ۱۴۰۲ به ترتیب ۵، ۱۳، ۱۲و ۱۳ درصد اعلام شده که امیدواریم با افزایش بارندگی حجم ذخیره آبی سدها بهبود پیدا کند.
استاندار خراسان رضوی:
اعتبار مورد نیاز برای اجرای طرح حرم تا حرم در خراسان رضوی ۳۳۰ هزار میلیارد ریال است

استاندار خراسان رضوی: اعتبار مورد نیاز برای اجرای طرح حرم تا حرم در خراسان رضوی ۳۳۰ هزار میلیارد ریال است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: طرح حرم تا حرم در استان نیازمند اعتبار ۳۳۰ هزار میلیارد ریالی است که نخستین گام برای تامین این اعتبار برداشته شده است.
استاندار خراسان رضوی:
اهمیت خط ۳ قطارشهری مشهد این است که شبکه ریلی را به حرم رضوی متصل می‌کند

استاندار خراسان رضوی: اهمیت خط ۳ قطارشهری مشهد این است که شبکه ریلی را به حرم رضوی متصل می‌کند

ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: اهمیت خط ۳ قطارشهری و مخصوصا این بخشی که امروز تست گرم آن انجام خواهد شد در این است که شبکه ریلی مشهد را به حرم رضوی متصل می‌کند.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر