بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

سایر

استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: ضرورت حمایت از برنامه های کتابخانه های عمومی در حوزه کسب و کارها

یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی در آیین افتتاحیه همایش بین المللی «کتابخانه های عمومی؛ کسب و کارهای کوچک» گفت: برگزاری این همایش در خراسان رضوی با واقیعت اقتصادی این استانی مطابق است و آنچه به عنوان اهداف این همایش تعریف شده در این استان محقق خواهد شد.

بیمارستانهای نیشابور با کمبود ۹۰۰ نیروی درمانی مواجه هستند

معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: هم اکنون بیمارستانهای زیر پوشش این دانشگاه با کمبود ۹۰۰ نیروی درمانی از جمله پرستار، هوشبری و اتاق عمل مواجه هستند.

معاون کمیته امداد: ۹۳ درصد تسهیلات پرداختی در کشور منجر به راه‌اندازی شغل شد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: امسال سیاست خودکفایی را ملاک قرار دادیم و تاکید شده از طرح‌های سال‌های گذشته ۱۰۰ هزار خانوار خودکفا و از چرخه حمایت کمیته امداد خارج شوند.

مدیر مرکز تجازی‌سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی مطرح کرد ضرورت ایجاد مدل بومی توسعه کسب‌وکارهای خرد خانگی

 مدیر مرکز تجازی‌سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: باید به سمت ایجاد یک الگو و مدل بومی از توسعه کسب‌وکارهای خرد خانگی برویم و در این مدل بتوانیم زیست‌بوم کسب‌وکارهای خرد خانگی را توسعه دهیم. مدل‌هایی که از مناطق دیگر می‌آید با جامعه ما همخوانی ندارد.

۱۲ هزار معلم خراسان رضوی امسال بازنشسته می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: امسال ۱۲ هزار معلم این استان وارد مرحله بازنشستگی می‌شوند که این آمار بسیار بالا است و خروج این میزان نیرو از عرصه آموزشی، موجب وارد آمدن فشار بر حوزه تعلیم و تربیت می‌شود.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر