بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کارآفرینی و نوآوری

رشد ۵۱ درصدی واگذاری زمین به کارآفرینان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان‌رضوی

رشد ۵۱ درصدی واگذاری زمین به کارآفرینان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان‌رضوی

ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از افزایش ۵۱ درصدی واگذاری زمین به کارآفرینان شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان‌رضوی در سال ۱۴۰۲ و نیز زمینه‌سازی برای جهش تولید خبر داد.
استاد فیزیک هسته‌ای دانشگاه فردوسی مشهد:
نیاز به تشکیل ستاد حمایت از فناوری هسته‌ای در کشور داریم

استاد فیزیک هسته‌ای دانشگاه فردوسی مشهد: نیاز به تشکیل ستاد حمایت از فناوری هسته‌ای در کشور داریم

ایسنا/خراسان رضوی استاد فیزیک هسته‌ای دانشگاه فردوسی گفت: در فناوری هسته‌ای نیازمند ستاد حمایتی هستیم، زیرا اگر ستاد حمایتی وجود نداشته باشد، نیروهای فناوری هسته‌ای و آموزش آنها به‌روز نخواهد شد و روزبه‌روز این وضعیت بدتر می‌شود.
رئیس اتاق بازرگانی خراسان رضوی در دیدار با ناظر گمرکات استان خراسان رضوی:
تسهیل روند واردات ماشین‌آلات، رونق بخش تولید را موجب خواهد شد

رئیس اتاق بازرگانی خراسان رضوی در دیدار با ناظر گمرکات استان خراسان رضوی: تسهیل روند واردات ماشین‌آلات، رونق بخش تولید را موجب خواهد شد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی گفت: امروز صنایع استانمان، در حوزه واردات ماشین آلات با چالش‌های عدیده‌ای از جمله مسائل و مشکلات بانکی دست به گریبانند و رفع این موانع و تسهیل‌گری نهادهای متولی برای تحقق این مهم، رونق اقتصاد و اشتغال این خطه را در پی خواهد داشت.
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی:
آموزش و توانمندسازی زنان روستایی جهت ایجاد و توسعه اشتغال اولویت دارد

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: آموزش و توانمندسازی زنان روستایی جهت ایجاد و توسعه اشتغال اولویت دارد

ایسنا/خراسان رضوی مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: در راستای فراهم کردن زمینه‌های مشارکت برای حضور زنان روستایی در برنامه توسعه محلی و اجرای پروژه‌های اشتغال خانگی تلاش شده و آموزش و توانمندسازی زنان روستایی جهت ایجاد و توسعه اشتغال در استان را در  اولویت قرار داده‌ایم.
دبیر انجمن علمی شیمی دانشگاه فردوسی مشهد مطرح کرد
تسهیل ورود دانشجویان به بازار کار در انجمن‌های علمی

دبیر انجمن علمی شیمی دانشگاه فردوسی مشهد مطرح کرد تسهیل ورود دانشجویان به بازار کار در انجمن‌های علمی

ایسنا/خراسان رضوی دبیر انجمن علمی شیمی دانشگاه فردوسی گفت: انجمن‌های علمی با توجه به ارتباطی که با پارک علم و فناوری، اتاق بازرگانی و سازمان‌های خانه صنعت و معدن دارند، می‌توانند مسیر ورود دانشجویان به بازار کار را تسهیل کنند.
خراسان رضوی/ مسئول واحد امور شیلات و آبزیان تربت‌حیدریه مطرح کرد 
ریختن ماهی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی گامی مؤثر برای اشتغال پایدار

خراسان رضوی/ مسئول واحد امور شیلات و آبزیان تربت‌حیدریه مطرح کرد  ریختن ماهی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی گامی مؤثر برای اشتغال پایدار

ایسنا/خراسان رضوی  مسئول واحد امور شیلات و آبزیان مدیریت جهاد کشاورزی تربت‌ حیدریه گفت: ماهی دار نمودن استخرهای ذخیره آب کشاورزی گامی مؤثر برای اشتغال پایدار در منطقه است.
در نهمین جلسه «کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و اقتصاد دیجیتال» اتاق مشهد مطرح شد؛
تدوین سند جامع کشاورزی هوشمند؛ راهی به سوی افزایش بهره‌وری

در نهمین جلسه «کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و اقتصاد دیجیتال» اتاق مشهد مطرح شد؛ تدوین سند جامع کشاورزی هوشمند؛ راهی به سوی افزایش بهره‌وری

در نهمین جلسه «کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و اقتصاد دیجیتال» اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی، بر ضرورت تدوین سند جامع کشاورزی هوشمند در استان به منظور افزایش بهره‌وری در این بخش تاکید شد.
در راستای طرح گذر شکوفایی استعدادهای نخبگانی برگزار شد:
نشست سرپرست سازمان تجاری سازی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی با دانش آموزان علاقمند به فعالیت در فضای کسب و کار

در راستای طرح گذر شکوفایی استعدادهای نخبگانی برگزار شد: نشست سرپرست سازمان تجاری سازی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی با دانش آموزان علاقمند به فعالیت در فضای کسب و کار

در راستای اجرای طرح گذر شکوفایی استعدادهای نخبگانی، نشست سرپرست سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی با بیش از ۹۰ نفر از دانش آموزان نخبه و علاقمند به فعالیت در فضای کسب و کار برگزار شد.
در نهمین جلسه کمیسیون سلامت اتاق بازرگانی خراسان رضوی مطرح شد؛
واکاوی ظرفیت‌های مرکز نوآوری و ایده‌پروری سلامت در مشهد

در نهمین جلسه کمیسیون سلامت اتاق بازرگانی خراسان رضوی مطرح شد؛ واکاوی ظرفیت‌های مرکز نوآوری و ایده‌پروری سلامت در مشهد

در نهمین نشست کمیسیون سلامت اتاق بازرگانی مشهد که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار شد، طرح توجیهی پیشنهادی ایجاد مرکز نوآوری و ایده‌پروری سلامت دانشکده علوم پزشکی مشهد و کمیسیون سلامت اتاق بازرگانی استان بررسی شد؛ این طرح به جهت استقرار واحدهای نوآور در صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی خراسان رضوی در دستور کار قرار گرفته است.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر