بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

سایر

گردهمایی سراسری معاونان فرهنگی جهاددانشگاهی به کار خود پایان داد/ اهمیت کادرسازی و استفاده از ظرفیت دانشجویی

گردهمایی سراسری معاونان فرهنگی واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی با نشست رییس این نهاد با اعضای معاونت فرهنگی و اعلام نتایج کارگروه‌های تخصصی به کار خود پایان داد.

اینجا «فقر» هم اشک می‌ریزد؛ مرده مگر غذا می خورد؟!

خواهر و برادر کم‌توان ذهنی تا چند روز پس از مرگ برادرشان از او در خانه نگهداری و تلاش می‌کردند به جنازه او آب و غذا بدهند تا اینکه پس از چند روز یکی از همسایه که گاهی برای‌شان غذا می‌آورد از راه می‌رسد و متوجه موضوع می‌شود.

جشن توانمندی ۲ هزار مددجوی کمیته امداد برگزار می شود

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری جشن توانمندسازی دو هزار مددجو را برگزار می کنیم که با استفاده از ظرفیت های موجود و با تلاش توانسته اند به درآمدی دست پیدا کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین: جشنواره‌های بدون نتیجه برگزار نمی‌کنیم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین گفت: بهره گیری از قانون خوب مولد سازی از دیگر مواردی است که اگر درست به آن عمل شود تمامی پروژه‌های راکد تالارهای فرهنگی قزوین انجام خواهد شد.

فائزی: فروشگاه های عرضه پوشاک عفیفانه در مجتمع های تجاری استان راه اندازی شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: در برخی از مجتمع های تجاری باید فروشگاه های عرضه پوشاک عفیفانه و آراسته بانوان با کیفیت و قیمت مناسب جهت سهولت دسترسی این قشر از جامعه راه اندازی شود.

با حضور معاون کمیته امداد؛ افتتاح مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره رز در قزوین

حجت الاسلام جعفری گفت: ما انبوه و تنوع مخاطب را داریم و باید از طریق برون سپاری و نیروهای بیرونی، این کار را دنبال کنیم البته این برون سپاری باید درست صورت گیرد و سیاست ما برون سپاری است.

نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس: عدم امکان استخدام نیرو به تعداد کافی از مشکلات سیستم اداری کشور است

نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم امکان استخدام و ورود نیروهای جدید به میزان کافی به برخی دستگاه ها یکی از مشکلات سیستم اداری در کشور به شمار می رود.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر