بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

سایر

کرمانشاه قطب کلیدی دارو و تجهیزات پزشکی خواهد شد

استاندار کرمانشاه، از اختصاص زمین برای تأسیس شهرک شرکت‌های دانش‌بنیان سلامت در استان خبر داد و گفت: این حرکت، شروعی برای تبدیل شدن کرمانشاه به قطب کلیدی دارو و تجهیزات پزشکی است.

"نخود" دنبال نخود سیاه رفت!

رئیس شورای ملی نخود با پیش‌بینی وجود بیش از ۲۰۰ هزار تن نخود مازاد در کشور برای سال جاری، ممنوعیت صادرات این محصول را غیرمنطقی دانست و خواستار عدم اجرای این ممنوعیت شد.

تاسیس پارک فاوا در استان کرمانشاه

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه با اشاره به رسالت پارک فاوا و اهداف آن در تکمیل زیست بوم فناوری اطلاعات استان، گفت: پارک فاوا فرصتی برای ارتقاء شرکت‌های دانش بنیان در حوزه تولید محصولات ICT مدرن است.

جذب 270 میلیارد تومان تسهیلات تبصره 16 با پیش بینی 3 هزار فرصت شغلی در کرمانشاه

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ششمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری، گفت: تاکنون 270 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا از محل اعتبارات جزء 2 بند ب تبصره 16 قانون بودجه با پیش بینی 3 هزار و 150 فرصت شغلی در کرمانشاه پرداخت شده است.

۲۹۳ تشکل کارگری و کارفرمایی در استان کرمانشاه جامعه کارگری را حمایت می کنند | وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر، گفت: در استان کرمانشاه بیش از 261 هزار کارگر بیمه شده اصلی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

استان کرمانشاه رتبه برتر مدیریت کارآفرینی و اشتغال کشور را کسب کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: این استان توانست در سال گذشته رتبه برتر عملکرد مدیریت کارآفرینی و اشتغال کشور را در ارزیابی این وزارتخانه به خود اختصاص دهد.

1402 سال ویژه ای برای توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری استان است

رییس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه در اولین نشست با اعضای هیت مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان و فناور استان کرمانشاه با بیان این که یکی از اتفاقات بسیار خوبی که سال گذشته در استان رخ داد تشکیل انجمن شرکت های دانش بنیان استان بود، افزود: در یک سال گذشته این انجمن نقش بسیار خوبی در برنامه های ترویجی و توسعه ای زیست بوم فناوری و نوآوری استان داشته است.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر