بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

سایر

نرگس شیراز در بزنگاه یاس و امید

اوایل امسال بود که کارخانه روغن‌نباتی شیراز بعد از پشت سر گذاشتن چالش‌های متعدد مدیریتی به مدار تولید بازگشت و تعدادی از کارگران در این‌ مجموعه مشغول به کار شدند.

آمادگی جهاددانشگاهی فارس برای نقش‌آفرینی در رویدادهای فرهنگی مؤثر

رئیس جهاددانشگاهی فارس، گفت: آمادگی داریم تا در طراحی و اجرای رویدادهای فرهنگی هنری مؤثر استان، با پوشش مناسب رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی از طریق خبرگزاری‌های زیرمجموعه جهاددانشگاهی و پتانسیل سازمان دانشجویان همکاری‌های لازم را داشته باشیم.

۲۶۰۰ کدرشته دانشگاه علمی کاربردی با وضعیت اشتغالزایی ضعیف یا فاقد متقاضی حذف شدند

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با اجرای طرح آمایش آموزش عالی علمی کاربردی ۲۶۰۰ کدرشته محل از ۸۸۰۰ کد رشته موجود با وضعیت اشتغال‌پذیری ضعیف یا فاقد متقاضی تحصیل حذف و با شناسایی مشاغل نوظهور ۱۲۵ رشته جدید جایگزین این رشته ها شدند.

رییس جهاددانشگاهی در اجلاس رؤسای دانشگاه‌ها: ارتباط موثرتر بین مراکز آموزشی و پژوهشی و جهاددانشگاهی ایجاد می شود

رییس جهاددانشگاهی در اجلاس رؤسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری با تأکید بر اینکه می‌توان ارتباط موثرتر بین مراکز آموزشی و پژوهشی و جهاددانشگاهی را تسهیل کرد از ایجاد و تقویت فضاهای مشترک فرهنگی؛ توسعه آموزش‌های مهارتی؛ امکان فرصت‌های مطالعاتی برای اساتید؛ بسترسازی برای جذب و هدایت نخبگان و گسترش رویداد «فن فرهنگ» باهدف تقویت هویت ملی و آشنا کردن دانشجویان با توانمندی‌ها و نیازها و خلأهای صنعت و فناوری کشورمان به‌عنوان زمینه‌های همکاری این نهاد با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نام برد.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر